Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Bilety lotnicze - biuro lotnicze w Poznaniu

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Bilety lotnicze - biuro lotnicze w Poznaniu

Forum Latanie i Podróże -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
Rufus
Gość

2007-06-21, 16:29     Bilety lotnicze - biuro lotnicze w Poznaniu

NAPRAWDĘ NAJTAŃSZE BILETY LOTNICZE - Jeśli wybieracie się gdziekolwiek samolotem polecam biuro lotnicze w Poznaniu w OKRĄGLAKU - AMIN TRAVEL / Miesiąc temu leciałem do anglii , pytałem w różnych biurach o ceny biletów - wszędzie była straszna drożyzna. Koleś w AMIN TRAVEL załatwił mi bilet o 200zł !!! taniej niz w innych biurach. Wreszcie jakaś pożądna firma a nie naciągacze...Polecam;

Dublinski
Gość

2007-06-21, 16:36     AMIN jest OK!!!!

Zgadzam się w 100 %. Też kupowałem bilet w tym biurze i jestem bardzo zadowolony. W BLUE SKY próbowali ze mnie zedrzeć o 100 zeta więcej za bilet do Dublina niż w AMIN TRAVEL. Jeśli szukacie tanich biletów nie kupujcie u molocha np. BLUE SKY tylko w mniejszych biurach takich jak AMIN bo oni dbają o klienta / muszą się bardziej starać bo dopiero zdobywają rynek / ważne że klient zyskuje.Polecam Amin i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Gość

2007-06-22, 12:10     Re: Bilety lotnicze - biuro lotnicze w Poznaniu

Rufus napisał:
Miesiąc temu leciałem do anglii , pytałem w różnych biurach o ceny biletów - wszędzie była straszna drożyzna. Koleś w AMIN TRAVEL załatwił mi bilet o 200zł !!! taniej niz w innych biurach.

chcesz mi wmowic ze biura w Poznaniu biora ponad 200 pln prowizji...?

Yannkes

2007-06-22, 12:18     Re: AMIN jest OK!!!!

Dublinski napisał:
W BLUE SKY próbowali ze mnie zedrzeć o 100 zeta więcej za bilet do Dublina niż w AMIN TRAVEL.

jesli juz probujesz oczernic firme blue sky to chociaz podawaj prawdziwe informacje - biuro zyczy sobie dokladnie 95 pln prowizji bez znaczenia czy lot w jedna strone czy w dwie, wiec nie mogli zaoferowac tobie biletu o 100 zl drozszego niz w twoim reklamowanym biurze...

a jak bierzesz sie za reklame biura jako najtanszego w poznaniu to miej pewnosc ze tak jest. a tak sie sklada ze amin travel nie jest najtanszym biurem, w dodatku maja dziwne zasady ustalania prowizji bo np. przez gg podaja 30 pln/os (obojetnie czy lot w obie czy w jedna strone), to juz przez tel. mowia ze zalezy od trasy, skad wylot (nie mam pojecia co to ma wspolnego do obliczania prowizji), czy lot w jedna strone czy w dwie i biora od 35 pln do 40 pln/os

Strona 1 z 1