Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Domek Sewerynówka

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Domek Sewerynówka

Forum Latanie i Podróże -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
Daffan08

2014-08-13, 22:08     Domek Sewerynówka

Witam chciał bym serdecznie polecić wam wszystkim domek do wynajęcia. Domek Sewerynówka to położony w Szczawnicy przy ulicy Staszowej 6, śliczny domek wyposażony w 2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 4 osobowy,jadalnia dla 8 osób, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem ale również z wanną. Po za domem możecie skorzystać z altanki oraz kamiennego grilla. Za nie wygórowaną cenę jaką jest 399 zł na tygodniu oraz 449 w weekend, otrzymujemy naprawdę świetne warunki. Można sobie również dokupić do tego śniadanie wraz z obiadokolacją za cenę 30 zł lub śniadanie obiad i kolacje za cenę 40 zł od osoby. Jeżeli się ktoś z was wybiera w tamte rejony serdecznie polecam się tam udać, byłem i wiem że warto.

teklata

2015-12-18, 01:10    

Bardzo lubię takie wyjazdy :) Jednak mam bzika na punkcie przystości i przyznaję, że zawsze wożę ze soba pewne środki czystości. by w kazdym momencie umyć nowe pomieszczenie :) Ostatnio trafiłam na firmę: http://www.domek.kaszuby.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Strona 1 z 1