Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

parking koło lotniska

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

parking koło lotniska

Forum Latanie i Podróże -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
sweat_roses

2012-04-01, 08:33     parking koło lotniska

Czy ktoś z was korzystał z Park & Fly na Krakowskiej w Warszawie ?? Bo chcę zostawić samochód, a nie wiem który parking wybrać ?? Jak macie jakieś doświadczenia to piszcie.

alga_morska

2012-04-15, 15:16    

tak ja korzystałam i muszę ci powiedzieć, że to jest jeden z lepszych parkingów, mają mnóstwo miejsc parkingowych, możesz być spokojna o to, że autko będzie bezpieczne no i wiesz obsługa jest bardzo miła. W razie czego możesz zawsze poprosić ich o pomoc.

Nomi11

2013-12-20, 18:20    

Z doświadczenie wiem, że lepiej nie korzystać z jakiś niesprawdzonych miejsc, a najlepiej jest znaleźć wcześniej parking strzeżony 24/7, ponieważ lepiej zapłacić za parking i mieć pewność, ze samochód będzie bezpieczny. Polecam Parking Okęcie 24 Szyszkowa 48 . Jest to sprawdzony, całodobowy parking przy lotnisku Okęcie.

extreeeemon

2014-01-14, 13:47    

Sprawdzony parking to podstawa, zwłaszcza jeśli wylatuje się na dłuższy czas. I do tego dobrze jeśli jest w miarę tani. Jestem z Wrocławia i zawsze jak gdzieś lecę to to zostawiam auto u ]. Zawsze wcześniej rezerwuję przez internet i nigdy nie było problemu z wolnym miejscem.

Moniczka

2016-02-26, 15:44    

Ja polecam parking przy samym lotnisku Wrocław, przy rezerwacji online masz 40 % taniej i nie musisz się martwić, że nie będzie miejsca. Korzystam z niego i zawsze jestem zadowolona

teklata

2016-10-04, 08:41    

Ja ostatnio korzystałam z http://parkujilec.pl/ pod Modlinem. Wszystko jak najbardziej się zgadzało, parking bardzo dobrze zabezpieczony. No i darmowy transport na lotnisko! :)

margo903

2017-11-17, 21:14    

Słuchaj... Na Okęciu znajduje się co najmniej kilkanaście parkingów, na których możesz pozostawić swój samochód. Z tego co się orientuję, najlepsze opinią cieszy się http://www.parking-lotnisko.pl/ . Myślę, że to nim powinieneś się zainteresować .

Strona 1 z 1