Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.


    Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Studia podyplomowe - Zarządzanie w transporcie lotniczym


  RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Studia podyplomowe - Zarządzanie w transporcie lotniczym

 
       Forum Latanie i Podróże -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
hyborDołączył: 04 Gru 2013
Posty: 1
2013-12-04, 11:56     Studia podyplomowe - Zarządzanie w transporcie lotniczym


Studia podyplomowe - Zarządzanie w transporcie lotniczym

napisał hybor » 2013-12-04, 11:51
Trwa rekrutacja na studia studia podyplomowe na kierunku "Zarządzanie i bezpieczeństwo w transporcie lotniczym" organizowane przez Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej Politechniki Śląskiej w Katowicach. Początek studiów planowany jest na przełom lutego/marca 2014 (w zależności od liczby zgłoszeń).

W programie dwusemestralnych studiów znajdują się zajęcia z przepisów lotniczych i polityki transportowej (programy ESSIP, SES, SESAR), zarządzania i funkcjonowania przedsiębiorstw lotniczych (rynek usług lotniczych, marketing, określenie wpływu portu lotniczego na rozwój regionu), czynników ludzkich (kultura bezpieczeństwa, odpowiedzialność), wymagań EASA w zakresie PART 66 i PART 147 i Krajowego Programu Ochrony Lotnictwa Cywilnego.

Łączna liczba godzin na studiach wyniesie 226 godzin. Studia prowadzone będą systemem zaocznym. Zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w piątki oraz w niedziele przez 2 semestry. Przewidziano 5 zjazdów przypadających na 1 semestr nauki. Zajęcia prowadzone będą w Katowicach, w budynku Politechniki Śląskiej przy ul. Krasińskiego 13. Koszt jednego semestru 2250 zł.

- Po studiach podyplomowych „Zarządzanie i bezpieczeństwo w transporcie lotniczym”, absolwent będzie przygotowany do pełnienia funkcji związanych z szeroko pojętym zarządzaniem oraz bezpieczeństwem w transporcie lotniczym, pracy w instytucjach lotniczych oraz przedsiębiorstwach z branży lotniczej – przekonuje kierownik studiów, prof. nzw. dr hab. inż. Andrzej Fellner. Jak dodaje, to jedne z nielicznych tego typu studiów w regionie.

Więcej informacji na stronie Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej Politechniki Śląskiej w Katowicach http://lotnictwo.polsl.pl/organizacja.aspx
lub pod adresem e-mail: marta.jackowska[at]polsl.pl


   
Strona 1 z 1

 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Forum lotnicze powered by phpBB
Mapy strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyright © 2004 - 2009 latanie-tanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.