Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

turystyka zagraniczna

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

turystyka zagraniczna

Forum Latanie i Podróże -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
Arbuckle

2014-12-19, 14:15     turystyka zagraniczna

Turystyka to nasza pasja! Naszym hasłem, przyświecającym całej pracy jest: sprzedawaj tak, jakbyś to robił dla przyjaciela!

Dlatego z przyjemnością pochylamy się nad każdym zapytaniem o organizację wyjazdu zagranicznego.

Realizujemy wyjazdy zarówno indywidualne, jak i grupowe. W naszej ofercie jest dostępny cały Świat, we współpracy z najlepszymi Touroperatorami w Polsce.

wyjazdy wakacyjne dla rodzin
wyjazdy dla firm
event dla firm
wypoczynek All inclusive
egzotyczny ślub - podróż poślubna
trekking na krańcu Świata
To tylko kilka propozycji z całego wachlarza naszych ofert. Zapraszamy do kliknięcia wybranego kontynentu na powyższej mapie, albo wysłania zapytania z formularza po prawej stronie - przygotujemy propozycję wyjazdu doskonale dopasowaną do Twoich potrzeb!

Eristic65

2014-12-30, 08:57    

Witam. Prosze o wiecej informacji na pw jesli to mozliwe :). Pozdrawiam

komaxx

2016-07-13, 09:04    

Jeśli szukacie wycieczek zagranicznych dla swoich dzieci, to polecam Wam te namiary
Uważam, że ich oferta na wycieczki kilkudniowe są bardzo atrakcyjne. Polecam :)

blue

2016-09-22, 22:23    

Witam
Czy wyjeżdżając na wycieczki zagraniczne wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie?
Ja w tym roku wykupiłam na stronie Rankomat, kosztowało niewiele, a musiałam za granicą skorzystać z wizyty u stomatologa.

teklata

2016-12-13, 14:13    

Koniecznie zaplanujcie sobie kiedyś trochę czasu na zorganizowaną wyprawę do Nepalu! http://odkryjnepal.pl/ - to niesamowita przygoda, połączona z poznaniem nowego kraju, jego kultury, obyczajów, tradycji... Koniecznie musicie się tam wybrać! :D

margo903

2017-08-07, 17:47    

Blue - każdy kto trochę myśli wykupuje ubezpieczenie podróżując za granicę. Ja często wyjeżdżam - kilka razy w roku. I to w różne miejsca typu Syria, Izrael. Do tego wyjazdy na narty, nurkowanie itp. Zawsze pamiętam o ubezpieczeniu. Dotychczas kupowałam każdorazowo oddzielnie, ale widziałam, że PZU ma całoroczną polisę Bezpieczny Powrót. Tutaj http://bezpiecznypowrot.pl/ trafiłam na szczegóły. I powiem szczerze, że koszt niewielki, zakres ochrony szeroki. Teraz podróż w październiku i z pewnością rozważę zakup.

Strona 1 z 1