Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Co porabiacie w wolnych chwilach?

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Co porabiacie w wolnych chwilach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
Sarenka

2015-01-02, 20:29    

Ja w wolnych chwilach lubię poczytać. Czasem idę do muzeum lub Ogrodu Botanicznego.

basiabak

2015-01-04, 17:11    

W wolnych chwilach oglądam filmiki na youtube. Uwielbiam videa śmieszne, ze zwierzakami itp. Takie filmiki odstresowują, pozwalają człowiekowi zapomnieć o ogarniającym go świecie itd.

blue

2015-01-15, 12:28    

W wolnych chwilach czytam o różnych regionach turystycznych w Polsce i planuje podróże. Jednym z moich ulubionych miejsc w Polsce są Kaszuby. http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm

kalinazaw

2015-01-26, 13:57    

Ja w wolnym czasie uwielbiam siedzieć przed komputerem i grać w rożne gry:) Oczywiście nie poświęcam na gry całego wolnego czasu :P Choć przyznam, że lubię posiedzieć z ciepłą herbatka i poklikać:) Ostatnio mam fazę na strzelanki.

mecensen

2015-01-29, 21:53    

W wolnych chwilach głównie zajmuję się jeżdżeniem palcem po mapie. Niestety jak na razie stać mnie tylko na podróżowanie po Polsce, więc zostaje mi tylko mapa. Czytam również wiele przewodników po krajach, które znajdują się na mojej liście marzeń.

walesaleszek

2015-02-03, 14:11    

Wyjść na rower , spotkać się z przyjaciółmi , siedzieć przed komputerem , posprzątać , robić zdjęcia , z przyjaciółką robić sesję zdjęciową urządzić . : D .
Np . z parasolką , na murze , puszczając bańki mydlane , zaprosić kol . do chaty . : - ) .

Annia80

2015-02-05, 22:53    

Jak znajdę już tą wolną chwilę to na ogół spędzam ją przed komputerem, czytam portale plotkarskie, gram w gry albo udzielam się na forum :) Jednak są też wieczory jak już domownicy śpią to czytam książkę popijając ciepłym kakao A słyszałyście o info kioskach? Polecam dla tych co dużo korzystają z komputera i potrzebują innowacyjnych rozwiązań np. Rozkręcam swoją firmę także polecam Panów :)

komaxx

2015-02-10, 09:32    

Ja też lubię jeździć na rowerze w wolnych chwilach.
Mój ostatnio padł gdy byłam w górach ze znajomymi. Mam w planach zakup nowego, ale czy koniecznie skupiać się na górskim?
W sumie jak wyczytałam w artykule to niekoniecznie taki do mnie pasuje.

glob

2015-02-10, 14:28    

Oczywiście planuję kolejne podróże i sprawdzam tanie bilety! A tak poza tym, to standard - gry komputerowe, przesiadywanie w necie, trochę sportu (bieganie), a latem prace w ogrodzie - to dopiero odstresowuje

Julia102

2015-02-13, 19:34    

Wszystko zależy od pogody jak jest cieplej lubię aktywnie basen, rower, natomiast zima film i książka. Ostatnio przeczytałam świetną powieść Giffin"Siedem lat później", bardzo miło mi czas przy niej minął, w obowiązkowym towarzystwie herbatki z cytryną i kocyka:)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5