Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Fajne miejsca pod Warszawą

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Fajne miejsca pod Warszawą
Idź do strony 1, 2  Następny

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
mirex

2013-06-11, 16:11     Fajne miejsca pod Warszawą

Jakie możecie polecić dobre miejsca na wypoczynek pod Warszawą?
Ze swojej strony mogę zarekomendować centrum rekreacyjne Promenadę nad Zalewem Zegrzyńskim - odwiedzam to miejsce ze znajomymi w ostatnim czasie - wszyscy lubimy aktywny wypoczynek a jest tam bardzo wiele ciekawych możliwości spędzania wolnego czasu ;)

artur7878

2013-07-18, 11:50     Hotel w Warszawie

Byłem niedawno w stolicy. Mogę polecić hotel Best Western znajdujący się niedaleko trasy Łazienkowskiej.
Hotel oferuje bardzo eleganckie pokoje, w restauracji można zjeść smacznie i zdrowo. Ceny są atrakcyjne:)

raku

2013-07-28, 13:18    

Dobry hotel, ale ceny za bardzo europejskie :) Mimo wszystko polecam, bo jedzenie fantastyczne. No i place zabaw dla znudzonych dzieci.

pawel21

2013-09-14, 14:15    

Hotel drogi, ale wart swojej ceny

Gregory

2014-02-26, 11:21    

no wiadomo hotel to nie dom studencki;p. Ale taniej płaciłem w REST HOTEL pod Warszawką, miejscowość Mory tuż przed stolic od strony Poznania główna trasa ceny ok 140zł polecam bo jest SPA dla gości no a nie wszystkie takie cos mają.

dzela

2014-02-26, 15:23    

jak ze spa to całkiem niezła cena

MagdalenaPeczek

2014-03-11, 11:02    

Jeśli chodzi o miejsce pod Warszawą to osobiście polecam hotel w Nowym Dworze Mazowieckim, a dokładnie - http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-airport-modlin-nowy-dwor-mazowiecki-81028 Spokojna okolica, miasto pełne tradycji, ciekawej historii i kultury. Przede wszystkim polecam Twierdze Modlin. Osobiście za każdym razem gdy już stamtąd wyjeżdżam chce jak najszybciej wrócić.

czekson

2014-04-02, 12:05    

Tam gdzie naprawdę można odpocząć w samym ośrodku, jak i w okolicy to Chlewiska, a w nich Manor House, 4 gwiazdkowy hotel który ma przepiękną oprawę, i bardzo bogato wykwalifikowaną obsługę co zawsze sobie ceniłem. Na zabiegi spa mieli bardzo dobey pomysł, który mi się spodobał bo był inny niż w spa, w których do tej pory byłem. Poniekąd poszli w stronę powrotu do słowiańskich korzeni, można mieć przeświadczenie będąc tam (ja miałem), że jest się całkowicie w innej epoce. Witalna Wioska to kapitalne rozwiązanie, słyszeliście o tym wczesniej? Tam podczas ucztowania, ognisk i innych atrakcji można odnowić się podczas zabiegów spa. Mnie witalna wioska zachwyciła swoją oryginalnością! Jestem fanem jazdy konnej, i praktykuję od 8 lat. Tam miałem dodatkowe szczęście móc skorzystać ze stadniny, jaką dysponuje Manor House. Bardzo zadbana klacz, z którą nawet mogę powiedzieć trochę się zaprzyjaźniłem ;)

komaxx

2014-10-10, 09:50    

Jeśli chodzi o Warszawę to tutaj macie bardzo dobry serwis rejestracji hoteli www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm, gdzie zawsze znajdziecie jakiś dobry hotel w przyzwoitej cenie.

Kamila

2014-10-16, 10:52    

Ja polecam ośrodki w Ryni pod Warszawą. Urocza okolica lasy i jezioro. Naprawdę można odpocząć. Ceny od 25 do 100 zł za noc. Jest duzo osrodków ja polecam Apartament Zegrzyński (tel. 602-658-669)

Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2