Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Gdzie na wakacje?`

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Gdzie na wakacje?`
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
mirex

2016-03-25, 10:37    

My planujemy w tym roku zostać na wakacjach w Polsce. Wprawdzie początkowo braliśmy pod uwagę wypad za granicę ale troche przestraszyły nas ostanie zamachy oraz ceny wycieczek. W Polsce można za niewielkie pieniądze wypocząć sobie w całkiem niezłym standardzie.

Zarezerwowaliśmy sobie wygodne apartamenty w Sopocie na tej stronie:

JacekB

2016-07-12, 23:25    

A co myślicie o takiej, zaskakującej ofercie jak wyjazd na narty w środku lata? Właśnie trafiłem na taką ofertę i jestem bardzo zdziwiony. Co prawda wyjazd już za kilka dni, ale sama organizacja czegoś takiego potrafi nieźle zaskoczyć. Zobaczcie: http://loco-travel.pl/oferta/wyjazd_lato_francja_narty/. Ciekawa byłaby mina współpracowników jak pokażecie zdjęcia z wakacji z lodowca :)

teklata

2016-09-05, 07:56    

Hej! Czy polecacie Kaszuby jako fajne miejsce na aktywne spędzanie czasu? Zastanawiam się nad tym, aby pojechać tam w zimie. Chcę wynająć kaszuby domki i cieszyć się niesamowitymi widokami. Co myślicie? Opłaca się? :)

smeriatka

2017-02-22, 15:08    

Wycieczki również są dobrą opcją, a w Krakowie ciekawe wycieczki organizuje firma http://www.dreamcabkrakow.com/ . Sprawdźcie sami, a być może również i was coś takiego zaciekawi.

JacekB

2017-02-26, 19:46    

DreamCab to tylko wycieczki w obrębie Krakowa i okolic jak widzę. Nic dalej.
Ja w maju planuję wyjazd do Iranu na 18 dni z Wytwórnią Wypraw. Taki wyjazd należy odpowiednio szybko załatwiać, bo jednak trochę się czeka na samą wizę do Iranu. Coś koło miesiąca. Oni tam się wcale nie spieszą z ich przyznawaniem. Jestem ciekaw jak odbiorę ten kraj. W końcu to inna kultura, religia, kuchnia. Zupełnie obcy świat dla nas europejczyków.

blue

2017-03-15, 12:08    

Najlepiej wypoczywa się mi nad polskim morzem. Lubię tam jeździć nie tylko w czysto urlopowym sezonie czyli czerwiec- sierpień. Nad morze fajnie jest wybrać się wiosną, na przykład na długi weekend majowy. Na taki odpoczynek najlepiej wybrać jedną z mniejszych miejscowości, na przykład Jantar i noclegi w kameralnym pensjonacie Omega - http://www.omegajantar.pl/ Na weekend majowy można tam wykupić tanie noclegi w pakiecie.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3