Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Jaki kredyt na wakacje?

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Jaki kredyt na wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
metyszed15

2015-04-22, 08:19    

Lepiej nie brać kredytu na wakacje. Jedź gdzieś taniej, na przykład w naszym kraju. Mogę polecić tanie noclegi w soli, jest tam bardzo ładnie i można dobrze wypocząć.

komaxx

2015-04-28, 11:18    

Masz rację. Kredyt to bym ewentualnie wzięła na rozwój firmy i zamówienie kolejnych Liczę, że za parę lat też będę mogła pozwolić sobie na dalsze wakacje Najpierw rozwój firmy- później będzie czas na zachcianki!

cookie24

2015-07-08, 15:35    

Lepiej poczekać do następnego roku i wtedy wyjechać na wakacje. Od kredytu trzeba zawsze zapłacić odsetki, a wyjazd na wakacje, to nie jest coś bez czego nie można żyć. Jak już, to najlepiej pytać na forach o kredytach http://www.hipoteczny-kredyt.info/ ale kredyt na wakacje, to nie jest dobry pomysł.

pozyczkasa.pl

2015-07-14, 18:30    

nie wiem czy to dobry pomysł aby brać kredyt na wakacje. Pewnie nie będzie to duża kwota więc najlepiej wziąć zwykłą gotówkę. Najprościej będzie podejść do placówki banku w którym mamy konto. powinno się udać a jeśli się nie uda to wtedy wrócić na forum i postaramy się pomóc albo proszę napisać wiadomość

mirka

2015-07-28, 13:59    

Polecam tylko brać kredyty w bankach lepiej unikać wszelkich chwilówek

wykwit

2015-10-16, 20:35    

Kredyt na wakacje to lekka przesada. Na pewno już nie chwilówka! Są i tacy co tak doradzają.
Niestety chwilówki to dobra lipa. Pracowałem kiedyś w firmie pożyczkowej i wiem jak to działa. Ogólnie udzielają za niewiele, albo nawet za darmo, a później jak ci się noga powinie to łupią takie opłaty, że czacha dymi.

Poczytaj sobie o dodatkowych opłatach w chwilówkach i dlaczego są takie drogie. Mało jest takich artykułów obrazujących sytuację.
Firmy dają pożyczki na oprocentowaniu jak w banku bo takie mamy prawo, a później ludzie dopłacają za wszystko, nawet za powiadomienie SMS.

Z daleka od tych firm.

Edmundoo

2015-10-17, 17:11    

Z chwilówkami może być różnie. Jak spłacisz to nie będzie problemy, ale jak nie to wiadomo, że posypią się kary. Kto musi wziąć niech się zapozna z warunkami i opłatami. Powinno się wiedzieć kiedy firma może je naliczyć.

Ogólnie branża jest warta 4 mld złotych. Tyle osób je bierze, ale co najlepsze w tym wszystkim to to, że chwilówki są brane zwykle na 30 dni. Prawo pozwala nam wypowiedzieć umowę do 14 dni. Zwrot środków też podlega ustawie i jest na to 14 dni zatem, gdyby ludzie byli nieco mądrzejsi, to by wypowiadali te umowy i nie płacili nic, a tak to jest jak jest.

mirex

2015-10-20, 14:05    

Wbrew pozorom nie jest to taki głupi pomysł. Czasami człowiek nie ma pieniędzy w danym momencie ale widzi świetnego lasta. Może wziac kredyt, polecieć za niewielkie pieniadze a potem zaoszczędzić w przyszłości i nie lecieć w normalnej kwocie.

Jeśli zastanawiacie się nad kredytem to nie bierzcie kredytu chwilówkowego ale w normalnym banku.
Tutaj jest forum o kredytach gotówkowych:
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/

Lola11

2015-10-21, 15:44    

Ja nie biorę kredytów na wakacje z prostej przyczyny-jeśli mnie nie stać w danym momencie na wakacje to nie mogę przypuszczać że będę w stanie spłacać kredyt. Kiedyś tak się wpakowałam a kredyt na święta i długo odbijały mi sie one czkawką. Także nie polecam

Ostatnio zmieniony przez Lola11 dnia 2015-10-23, 16:14, w całości zmieniany 2 razy

Hilel

2015-10-22, 10:59    

Lola11 napisał:
Ja nie biorę kredytów na wakacje z prostej przyczyny-jeśli mnie nie stać w danym momencie na wakacje to nie mogę przypuszczać że będę w stanie spłacać kredyt. Kiedyś tak się wpakowałam a kredyt na święta i długo odbijały mi sie one czkawką. Także nie polecam

Zgadzam się w zupełności, również mam takie podejście do tematu.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3