Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Nauka języka podczas wakacji.

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Nauka języka podczas wakacji.
Idź do strony 1, 2  Następny

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
blue

2013-05-16, 09:14     Nauka języka podczas wakacji.

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje, dla wielu jest to czas odpoczynku, ale nie wszyscy może wiedzą że można połączyć cudowny wakacyjny wypoczynek z nauką języka obcego. Nauka języka podczas wakacji jest przyjemniejsza, język jakby sam "wchodzi"posługujemy się nim również po zajęciach i jest to również forma nauki.Przełamuje się bariery związane z mówieniem w obcym języku. Ciekawą ofertę kursów językowych za granicą można znaleźć tutaj

7tomas7

2013-05-23, 19:49    

Język obcy to podstawa i pora na naukę jest zawsze. Może skorzystam z takiego kursu :)

stobejczyk

2013-08-01, 23:43    

Od kiedy to odkryłam to już tylko tak uczę się języków odbywając fajne wyjazdy wakacyjne. Ostatnio byłam na Majorce. Uczyłam się hiszpańskiego. Dal zainteresowanych

forpeople

2013-11-24, 20:33    

Nauka języka podczas wakacji to ciekawa sprawa, bo rozgadujemy się, obywamy z językiem i nabieramy pewności w posługiwaniu się nim. A bez tego ani rusz.

TomaszKamasz

2013-12-03, 14:53    

Można w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym - będąc za granicą i tak czujesz się jak na wakacjach, a z drugiej strony masz szansę osłuchać się z native speakerami.

sajmon22

2014-02-25, 12:27    

Fajną sprawą jest uczenie się języka w obcym kraju, lecz jakieś podstawy trzeba znać nie ukrywajmy tego. I nie zapominajmy także o tym, żeby też raz na jakiś czas wyjechać na wakacje ale... nad nasze Polskie morze np. Ja ostatnio poszukałem fajne tanie noclegi Kaszuby blisko jeziora jest i nawet nie drogo, pojechaliśmy ze znajomymi, było naprawdę super. W szczególności, ze nie widzimy się często mogliśmy wymienić się doświadczeniami zdobytymi w obcych krajach.

dzela

2014-02-26, 15:53    

najlepiej się podszkolić właśnie przez rozmowy z rdzennymi mieszkańcami

madzia31

2014-07-02, 18:27    

uważam, że to jest bardzo dobry sposó na nauke języka:)

kalotik

2014-07-03, 21:38    

Kursy językowe wakacyjne to naprawdę dobry pomysł na podszkolenie języka. Zwłaszcza te zagranicą. Wysłałam w tamte wakacje mojego syna (15 lat) na taki obóz językowy do Anglii i po powrocie jestem strasznie zadowolona z rezultatów tego wyjazdu.

marola

2014-07-12, 09:39    

Staram się podróżować jak najwięcej, m.in. dlatego aby podszkolić język, we wszystkim podróżach towarzyszą mi dzieci, bo nie chcę aby w przyszłości miały kompleksy z powodu nieznajomości języka. Na początku bardzo trudno było mię przełamać, jestem bardzo nieśmiała, ale przełamałam się i nie żałuje. Na stronie można bez większego wysiłku znaleźć bilety w korzystnych cenach.

Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2