Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

opinie o hotelach

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

opinie o hotelach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
tessargh42

2015-04-21, 11:05    

Zanim wybiorę hotel, zawsze sprawdzam czy mają dobre oprogramowanie hotelowe do zarządzania hotelem, bo dzięki temu nie ma problemu z rezerwacją i późniejszą jej realizacją i daje komfort w samym hotelu - dostęp do różnych informacji dotyczących ofert hotelu za pomocą telewizora w pokoju.

komaxx

2015-05-08, 10:40    

Warto też popytać znajomych, w jakich hotelach byli i co polecają!
Słyszałem, że dla małych dzieci idealnym miejscem na wakacje jest nasze polskie morze.
Jastrzębia Góra posiada nawet takie ośrodek gdzie jest mini klub

Lilka

2015-06-11, 21:47    

Moje ulubione miejsce noclegowe i nie tylko to pokoje Kazimierz Dolny . Zawsze wybieram tam Villę Bohema. Pokoje są bardzo komfortowe, a szparagi i inne potrawy przygotowywane przez tamtejszą kuchnię to prawdziwe, małe arcydzieła. Ponadto okolica jest piękna:)

aurelia

2015-06-29, 20:49    

Ja byłam w tym roku w Turcji, w hotelu
Jeśli ktoś jedzie w tamte regiony i nie wie, gdzie się zatrzymać to polecam. Hotel jest luksusowy, dobrze wyposażony, ma basen, saunę, siłownię i wiele innych atrakcji. Obsługa jest miła.
Dla mnie był idealny.

teklata

2015-08-05, 06:56    

W tym roku bym nie ryzykowała wczasów w Turcji po tragicznych wydarzeniach w Tunezji.
Lepiej "dmuchać na zimno" i relaksować się w zacisznym miejscu. Ja planują urlop w Zakopanem i okolicy. Niekoniecznie w luksusowym hotelu. Ten pensjonat- jest komfortowy i czysty. To mi w zupełności wystarczy na nocleg.

borowina

2015-10-21, 11:51    

Ja też bym nie ryzykowała wyjazdem w te regiony świata. Zwłaszcza, że w naszym kraju jest wiele pięknych zakątków do zwiedzania. Idealne jest. Nie brakuje tam turystycznych atrakcji czy pięknych widoków, a z noclegami też nie jest aż tak źle. Tutaj macie np. namiary na bardzo ekskluzywny apartament pod Giewontem w przystępnej cenie.

pytula

2015-12-08, 13:04    

Kraków może pochwalić się takimi namiarami jak http://www.domki.kaszuby.pl

Usytuowany w przedwojennej kamienicy na rynku Krakowa przyciąga turystów nie tylko swoim klimatem, ale renomą i dogodną lokalizacją.

komaxx

2015-12-14, 11:27    

Oj! Bardzo drogi ten hotel|!
No tak ale sam Rynek- to swoje tłumaczy. Jeśli szukacie czegoś tańszego to sprawdźcie sobie ten hotel- http://www.farmabuszkowy.pl

kiseki

2015-12-22, 19:12    

w Krakowie jest mnostwo hoteli, porownajciu na jakiejs porownywarce i wybierzcie najlepszy :)

----------------------
http://www.kaszuby-domek.pl

HelenaWilla

2016-02-02, 14:23    

Czy ktoś może sugerować, hotel z basenem w Amsterdamie ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3