Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Papierosy On-line

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Papierosy On-line
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
słąwek
Gość

2006-12-21, 15:15     papierosy

Anetta wysłąłem ci e-maila powiedz ile zapłacisz za karton maldboro mozna było by co tydzien podzucic ci jakies 50-70 kartonów i napisz mi jak z warszawy wygląda podróz i jak jest na lotnicku w liverpulu jak wygląda odprawa i jak np. złapią to czy traci sie fajki czy mozna z powrotem z nimi wrócic i ile kosztuje bilet z warszawy w dwie strony.napisz mi na meila; nimfa28@interia.pl

dziksumatrzanski
Gość

2007-02-02, 06:46     Papierosy w Anglii

Ja zaopatrywałem się u Słowaków. Oni sprzedają 20, 23 i 25 funtów od kartonu. Liverpool to miasto w którym ja znam ponad 50 słowaków więc nie ma problemu z kupnem. A tak czy inaczej polecam se samemu robić. Tytoń z polski można spokojnie wysyłać. Przesłanie kosztuje niecałe 10 zł. Jeśli ktoś ma jakieś dodatkowe pytania a ja moge mu odp. to piszcie na e-mail. dziksumatrzanski@o2.pl

aniolek
Gość

2007-02-05, 16:31    

mam lm i malboro po bardzo okazyjnych cenach od 2.5 zł pochandlujemy???????????? RYSZARD.W@autograf.pl

maricin
Gość

2007-03-27, 22:40     fajki

ogolnie to wstyd mi za was drodzy rodacy

playy
Gość

2007-07-27, 08:35     kupie

szukam stalego dostawcy papierosow na terenie anglii. Interesuje mnie kazda jedna marka jak i kraj pochodzenia..soby zainterewsowane prosze o kontakt mailowy playboy3@poczta.onet.pl dzieki

gruszka

2007-12-11, 15:24    

gosc napisał:
a czy ktos moze mi powiedziec ile opakowan papierosow mozna przewiesc do Angli

jak rok temu się wybierałam to miałam trzy kartony-tak nadprogramowo, ale miałam szczęście, że nie sprawdzali:) najlepiej jest się dowiedzieć wcześniej czy są ostre kontrole w danym miejscu i wtedy ryzykować lub nie; ryzyko może być dość spore, jak już sprawdzą to mogą nałożyć sporą karę, jeśli się nie wymigasz

komaxx

2015-08-14, 08:37    

Najlepiej jest nie ryzykować, bo nigdy nie wiadomo czy na nas nie trafi kontrola.
No i najlepiej jest rzucić palenie. Sama może nigdy na to bym się nie zdecydowała gdyby nie moje problemy zdrowotne- kardiologiczne i popękane naczynka na nogach!

teklata

2017-01-20, 13:34    

Nie wydaje Wam się, że w tym momencie e-papierosy są znacznie lepszym wyborem niz te standardowe? Szczególnie, gdy chcemy zmniejszyć ilość nikotyny, którą dostarczamy do naszego organizmu. Mój znajomy w tym momencie korzysta juz tylko z vaporizera , ponieważ olejki, które do niego dodaje są jak najbardziej naturalne, a jednocześnie moga pomagać zdrowiu.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2