Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

ucieczka od cywilizacji

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

ucieczka od cywilizacji
Idź do strony 1, 2  Następny

Forum Latanie i Podróże -> Dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
komaxx

2014-11-20, 13:09     ucieczka od cywilizacji

Decydujecie się czasami na takie wypady?
Ja coraz częściej i moim jednym z ulubionych miejsc są w tym celu góry. Uwielbiam godzinami po niech wędrować i podziwiać przyrodę.
Zazwyczaj zatrzymuję się też w tym celu w schronisku Na Hali Krupowej http://www.krupowa.pttk.pl/ gdzie miło i w spokoju można odpocząć i zapomnieć o codziennych zmaganiach.

izaskowroniec

2014-11-25, 11:14    

Ja wyjeżdżam w Bieszczady. Tam życie jest całkiem inne. Człowiek się wyłącza i zapomina o wszystkim.

jakanaka

2014-12-02, 19:27    

Ja bardzo często ma ochotę na taki wyjazd, tylko niestety nie ma na to czasu. Uwielbiam odciąć się od współczesnego świata i wyjechać gdzieś nad jeziorko z bliską mi osobą. Szkoda, że człowiek jest tak bardzo uzależniony od pieniądza.

berekowska

2014-12-02, 19:38    

Mi udało się już dojść do takiego miejsca w życiu, że mogę pozwolić sobie na takie wyjazdy. Dwa lata temu wraz z mężem zakupiliśmy działkę na totalnym odludzi na jeziorkiem. Spędzamy tam bardzo dużo czasu i w czasie letnim i zimowym. Polecam wszystkim, których stać na taki luksus, żeby zafundowali sobie domek w lesie albo na jeziorkiem.

xmouse

2014-12-06, 18:16    

Perspektywa bardzo ciekawa, tylko skąd brać na to wszystko czas i pieniądze. Niestety nie jest lekko w tym kraju. Ale kto wie, może za kilka lat będę mógł sobie pozwolić na tego typu działkę lub spontaniczne wyjazdy w ciekawe miejsca.

Hermes

2015-01-05, 10:12    

Ja już nie raz miałam ochotę rzucić wszystko, spakować się i zaszyć na jakiejś bezludnej wyspie. Ale póki co dalej siedzę w zatłoczonym mieście....

blue

2015-01-15, 11:33    

Na Kaszubach są jeszcze takie miejsca, gdzie można o wszystkim zapomnieć, a skupić się tylko na spacerach i obserwowaniu przyrody. http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm

stobejczyk

2015-01-16, 01:58    

Latem tak a zimą lubię chodzić po zapomnianych schroniskach w górach. Pasjonuje mnie wtedy zdobywanie nowych szlaków i pokonywanie przeciwności pogodowych. Oczywiście potrzebuję do tego mieć odpowiedni strój i ekwipunek. Dziś na prawdę można dobrze przygotować się na najbardziej ekstremalne warunki. Ostatnio np. kupiłam bardzo dobre buty za niedużą kasę, bo w promocji

Ewka102

2015-01-16, 10:53    

ja wyjeżdżam często na takie tygodniowe wypady do Wujostwa. Mieszkaja oni w leśniczówce w okolicach Wisły. Jest cudownie zarówno latem jak zimą. Cisza spokój i piekna milcząca przyroda. Polecam wszystkim.

glob

2015-02-10, 14:41    

Żeby odetchnąć od Cywilizacji czasem wystarczy zwykły rodzinny ogród pod miastem - dzień spędzony na świeżym powietrzu, prace ogrodowe, zero myślenia o codziennych problemach i obowiązkach. Czasem jadę na działkę nawet po pracy żeby nie przynosić rozdrażnienia do domu, wyładować energię rąbiąc drewno ;)

Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2