Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

bagaż podręczny???

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

bagaż podręczny???

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
klakierka

2006-08-30, 17:45     bagaż podręczny???

w związku z ostatnimi wydarzeniami w UK (próby zamachów itp.) zakazano wnoszenia na pokład samolotów bagażu podręcznego.na moim bilecie jest jasno i wyraźnie napisane: bagaż podręczny max. 10 kg bagaż zasadniczy max 20 kg. za kazdy kg wiecej dopłata ok 5.5 Euro przy zakupie poinformowano mnie ze jak narazie linie zakazały wnoszenia bagażu podręcznego na pokład (każdy normalny człowiek pomyśli tak: więc włoże podręczny do zasadniczego- przeciez torebke kazda kobieta ze soba ma cos z nia trzeba bedzie zrobic na czas podrózy!) ale uwaga! czy wtedy bede musiala doplacic za podreczny (jako dodatkowe kg do zasadniczego bagażu jesli ma on juz akurat 20 kg??prosze o jakas odpowiedz bo dla mnie to paranoja ;/ powinni albo powiekszyc na ten czas wage zasadniczego albo nie brac dodatkowych oplat za podreczny;/[/b]

Gość

2006-08-31, 21:40    

Zasadniczy jest zwiekszony do 30kg

Achtis

2006-09-02, 16:21    

Witam!
Niedlugo jade do Polski na 2 tygodnie mam zamiar kupic w Polsce i przywiesc do Anglii poszczegolne czesci komputerowe m.in.:plyte glowna i takie tam....czy moga byc problemy z przewiezieniem takich rzeczy????

prosze o odpowiedz to dla mnie bardzo wazne......

Strona 1 z 1