Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

easyJest i odwolany lot

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

easyJest i odwolany lot

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
owidek

2010-03-29, 22:26     easyJest i odwolany lot

witam,

moze mieliscie podobna sytuacje:

na dzien 27.03.10 mialem zabukowany lot z Berlina do Rzymu. W dniu poprzedzajacym wylot (planowy o 7:00) otrzymalem od easyJet sms z inf, ze wylot bedzie opozniony o 3godz. 45min. Po przybyciu na lotnisko okazalo sie, ze lot zostal odwolany. W informacji linii powiedzianao mi, ze powodem jest choroba zalogi. Linie nie zaproponowaly mi innego lotu tego dnia /wskazaly jedynie mozliwosc lotu za 2 dni, tlumaczac sie brakiem miejsc we wczesniejszych rejsach/.

Moje pytanie brzmi. Czy moge domagac sie zwrotu poniesionych kosztow zwiazanych z nieodbytym wylotem do Rzymu? Czy moge rowniez domagac sie zwrotu poniesionych kosztow biletu powrotnego z Rzymu do Berlina? oraz pieniedzy za Hotel /dokonalem rezerwacji a z ww. powodu nie dolecialem/?

Yannkes

2010-08-18, 10:43    

easyjet zaproponował alternatywny lot, a to że dopiero po dwóch dniach to nie ich wina skoro nie było na wcześniejsze miejsc....
zawsze gdy nie akceptujesz ich propozycji możesz ubiegać się o zwrot kasy ale tylko za bilet lotniczy.
za hotele lub inne wydatki możesz ubiegać się majać dodatkowe ubezpiecznie...

takie to są tanie linie lotnicze...

Strona 1 z 1