Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Gdzie kupić szybko i tanio bilet.

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Gdzie kupić szybko i tanio bilet.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
pik-na

2013-01-31, 13:07    

o, to świetnie! A pływałeś tylko w tych okolicach http://www.e-kaszuby.pl/akwedukt-w-fojutowie.html czy próbowałeś też innych rejsów? Pytam, bo na stronie widziałam, że mają kilka tras, ale nie wiem, która jest najlepsza i w miarę prosta dla początkującego żeglarza...

kujek44

2013-04-17, 20:34    

Ja polecam tanie loty do Rzymu - na stronie znajdziecie aktualne promocje i najtańsze wyloty do danego miejsca w kraju i na świecie. Zawsze, gdy planuję wylot odwiedzam tą internetową stronkę i szukam aktualnie najtańszych opcji :)

smeriatka

2013-05-15, 21:15    

Warto przejrzeć wyszukiwarki lotów ja tak ostatnio znalazłam tanie loty do Stambułu

tonka

2013-05-29, 09:56    

Na pewno bym się tak nie spieszył z kupnem biletu. Trzeba to zrobić z rozwagą bo możemy przepłacić. Wziąłbym pod uwagę kilka czynników decydujących czy uda nam się kupić tanie bilety. Unikałbym kupna biletu w sezonie wakacyjnym a także wyjazdu na weekend. Starałbym się wziąć pod uwagę kilka portali jak np tą stronę gdzie możemy przeszukać oferty linii lotniczych. Odwiedziłbym także strony przewoźników lotniczych by to porównać. Następnie zapisałbym się do newslettera. W ten sposób możemy otrzymywać szybko cenne informacje na temat lotów. No i śledzić działy z promocjami.

aga.aga21

2013-07-18, 09:11    

Proponuję czasem zajrzeć i na tą stronkę eloty.pl czasami robią fajne promocje na bilety lotnicze ja nieraz trafiłem na coś tańszego, może i Wam się uda zaoszczędzić. Mi się udało zakupiłam bilet w promocji i spędziłam z mężem wspaniałe wakacje

extreeeemon

2013-11-22, 09:22    

Ja wyznaję zasadę - co nagle, to po diable i niestety, ale w kwestii rezerwacji lotów to się sprawdza. Nie wiem, czy zaobserwowaliście, ale są spore różnice w wysokości cen biletów w zależności od dnia w którym się rezerwuje. Zauważyłem, że najgorszymi dniami są weekendy i jeśli mogę to się wstrzymuję od kupowania wtedy, natomiast najlepiej zabrać się za bookowanie w środku tygodnia

xyz

2013-12-22, 17:51     bilety lotnicze

polecam stronę tanie bilety, kwatery, hotele, ubezpieczenia i wizy - wszystko w jednym.

jodełka

2014-01-27, 08:54    

Jeśli chodzi o bilety lotnicze to najczęściej kupuję przez internet. Tak jest szybciej i wygodniej :)

Elox

2014-07-08, 09:57    

ja próbuje dorwać na allegro jak ktos nie może leciec to sprzedaje często duzo taniej

zennro

2014-07-12, 13:10    

Nie interesuje mnie zakup biletu lotniczego, gdyż nie przepadam za podróżami samolotem, a kupno biletu autokarowego. W autokarze czuje się znacznie lepiej, niż w samolocie. Moje szkraby również. Mam nadzieję, że uda mi się złapać jakąś okazje..może na stronie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2