Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

kupilismy bilety a potwierdzenia brak

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

kupilismy bilety a potwierdzenia brak

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
salig

2007-05-29, 14:14     kupilismy bilety a potwierdzenia brak

witam wszystkich...mam pytanko do was. we czwartek 24 maja razem z moja kobieta kupilem przez neta z karty dwa bilety na lot do shannon (16 czerwca) niestety do dzisiaj nie otrzymalismy potwierdzenia na maila, ktore moim zdaniem dawno juz powinno przyjsc. w zwiazku z tym mam pytanie czy to normale aby tak dlugo czekalo sie na potwierdzenie? no i drugie pytanie czy bez tego potwierdzenia moze leciec okazujac swoje paszporty?
z gory wielkie dzieki Salig

Yannkes

2007-05-29, 14:28    

jaka linia? trasa?

salig

2007-05-30, 09:39    

jest to trasa z krakowa do shannon liniami ryanair

Yannkes

2007-05-30, 10:30    

to zaloguj sie na rezerwacje i wydrukuj to co pojawi ci sie na ekranie...
oczywiscie zakladam ze nr rezerwacji masz gdzies spisany, jesli nie to albo poczekaj az zaksieguja ci kupno biletu na karcie kredytowej (w tytule operacji jest zawarty nr rezerwacji) albo po prostu zadzwon do ich call center by podali ci nr rezerwacji.

https://www.bookryanair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi?module=C3&language=PL&culture=PL&pos=MYFLIGHT

+353 12497744

stokrota
Gość

2007-05-31, 11:55    

Witam

Mam ten sam problem. Ostatnio bookowałam bilet do londynu i do tej pory nie otrzymałam potwierdzenia na e maila. Zadzwoniłam do biura rezerwacji i uprzejmy pan powiedział mi, że mam zadzwonić do biura ryanair w Irlandii!! Kpina!

Jednak po wpisaniu numeru potwierdzenia i numeru karty w podgladzie rezerwacji wszystko się zgadza.

pozdrawiam

Yannkes

2007-05-31, 15:45    

stokrota napisał:
Zadzwoniłam do biura rezerwacji i uprzejmy pan powiedział mi, że mam zadzwonić do biura ryanair w Irlandii!! Kpina!

zapewne zadzwonilas do biura ktore posredniczy w sprzedazy biletow m.in na ryanair'a... i myslalas ze uprzejmy Pan zadzwoni za ciebie do irlandii (do call center przewoznika) ?
skoro nie bylas jego klientem to z jakiej racji ma narazac sie na koszty?

kpina to jest kupowanie biletu samodzielnie a pozniej wydzwanianie do takich biur by pomogli w razie problemow.

trzeba byc choc na tyle bystrym by spisac nr rezerwacji skoro chcesz zaoszczedzic paru zlotych i kupic bilet samodzielnie

Gość

2007-06-01, 13:55    

Yannkes napisał:
stokrota napisał:
Zadzwoniłam do biura rezerwacji i uprzejmy pan powiedział mi, że mam zadzwonić do biura ryanair w Irlandii!! Kpina!

zapewne zadzwonilas do biura ktore posredniczy w sprzedazy biletow m.in na ryanair'a... i myslalas ze uprzejmy Pan zadzwoni za ciebie do irlandii (do call center przewoznika) ?
skoro nie bylas jego klientem to z jakiej racji ma narazac sie na koszty?

kpina to jest kupowanie biletu samodzielnie a pozniej wydzwanianie do takich biur by pomogli w razie problemow.

trzeba byc choc na tyle bystrym by spisac nr rezerwacji skoro chcesz zaoszczedzic paru zlotych i kupic bilet samodzielnie

A skoro do konca nie znasz sytuacji to po co za wszelka cene starasz sie pokazac swoja dziwna "racje"? Nie rozumiem. Nie mam zadnych problemow i czytanie ze zrozumieniem sie kłania!

wybacz, nie jestem widocznie tak bystra jak Ty... przemysle to moze wieczorem

Strona 1 z 1