Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

nasz 1 lot proszę o pomoc

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

nasz 1 lot proszę o pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
anty_fanka

2011-11-16, 22:07    

Hej, tak czytam te posty i się zastanawiam, gdzie wy te wszystkie promocje znajdujecie?! Bo ja nawet jak klikam gdzieś na „bilet już od 20 zł” to i tak pod koniec rezerwacji mi wyskakują jakieś trzycyfrowe kwoty! ;)

tamara

2011-11-24, 10:09    

Tysia, właśnie widziałam promocyjne first minute w locie do Nowego Yorku :))) za 1669 zł, więc jestem w stanie uwierzyć, że im wcześniej, tym taniej :)

kinga

2011-11-30, 22:47    

to idzie w dwie strony. Albo robią obniżki, wybiegając daleko wprzód, albo wyprzedają to, co im zostało :P Ale pierwsze bilety rzeczywiście są często b. tanie. dlatego zawsze warto śledzić oferty różnych przewoźników. Jednego można być pewnym, wakacji i weekendów obniżki raczej nie obejmują :P

tysia

2011-12-01, 12:27    

anty_fanka, może szukasz tylko w normalnych biletach lotniczych? Te są zwykle droższe.Poszukaj w wyszukiwarkach lotów wybrać opcję tanie linie.

marga

2011-12-08, 14:27    

marina ma racje, najtańsze bilety kupuje się zazwyczaj ze sporym wyprzedzeniem. Chociaż od czasu do czasu zdarzają się fajne promocje typu last minute, ale to raczej dla tych o mocnych nerwach :P

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2