Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Nie kupujcie bagazu podrecznego - jest lepszy sposob!

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Nie kupujcie bagazu podrecznego - jest lepszy sposob!

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
emigrant

2012-11-02, 16:00     Nie kupujcie bagazu podrecznego - jest lepszy sposob!

Przeczytalem dzis na tym blogu ciekawa informacje na temat bagazu podrecznego,a w sumie o tym jak go zastapic i oszczedzic pieniadze.

Aniołek

2012-11-06, 13:46    

Też tak kiedyś robiłam, jak się nie zmieściłam do podręcznego, te najwięcej zajmujące miejsca ciuchy na siebie i wszystkie rzeczy najcięższe typu książki, biżuteria, a czasami nawet jedzenie (konserwy mieszczą się w kieszeniach kurtki:p) na siebie i dopiero do samolotu :)

jessika65

2012-11-30, 13:06    

Oszczędzić pieniądze można na bagażu rejestrowanym, który jest płatny, ale podręczny jest w cenie biletu więc nie widzę sensu pakowania puszek do kieszeni:)

WyznaczTrase

2014-10-17, 08:33    

w Wizzair masz dwa typy bagażu podręcznego. Jeden jest płatny, dlatego zwracajcie uwagę, jak będziecie bukować bilet. Tam są podane dopuszczalne wymiary toreb w darmowej opcji i płatnej

komaxx

2015-09-10, 08:11    

Dla mnie bagaż podręczy to zazwyczaj taka torebka
Nie potrzebuję większej i wszystko do niej włożę co mi jest potrzebne.

JacekB

2016-01-06, 16:44    

Ja zawsze jak już latam, to z plecakiem. Na taki bagaż podręczny paczą bardziej przyjaźnie, bo i łatwiej go upchnąć. Nawet jak wydaje się trochę większy niż dopuszczalne wymiary. WizzAirem już leciałem z plecakiem 45l który na pewno był większy niż ich ten mały bagaż podręczny.

teklata

2016-10-25, 10:43    

U mnie się póki co sprawdza zasada pakowania mniejszej ilości rzeczy do bagażu podręcznego :) Niedawno też kupiłam torbę podróżniczą z http://samidare.pl/smo_m_TORBY-PODROZNE_TORBY-PODROZNE-MALE-2307.html i na podróż nawet tygodniową dałam radę się w nią zapakować :) Dla chcącego nic trudnego!

Strona 1 z 1