Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Nigdy wiecej !

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Nigdy wiecej !

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
kizia
Gość

2006-08-22, 21:19     Nigdy wiecej !

Nigsy wiecej wizz air!

Gość

2006-08-22, 22:23    

A mozna wiedziec dlaczego ??

Gość

2006-08-23, 17:53    

Opoznienie conajmniej 8 godzin!

Gość

2006-12-29, 19:11     Potwierdzam nigdy wiecej

Wczoraj moi rodzice spoznili sie na odprawe 5 minut z przyczyn wogole od nich niezaleznych. Byli dokladnie 35 minut przed odlotem samolotu, mimo wyjasnien obsluga nie przepuscila ich, nikt nie zainteresowal sie ich losem, pozostali z niewielka iloscia gotowki, ktora zaledwie wystarczyla im na taksowke i wykupienie przelotu na nastepny dzien w Skyeurope, noc moja mama, osoba chora na cukrzyce i nadcisnienie tetnicze, spedzila na lotnisku. Wizzair to brak bezpieczenstwa podrozy i ogromne ryzyko. Stanowczo odradzam korzystania uslug z przewoznika dla ktorych jest sie klientem jedynie do momentu oplacenia swojego biletu.

mimiru3
Gość

2006-12-29, 22:18     Re: Potwierdzam nigdy wiecej

Anonymous napisał:
Wczoraj moi rodzice spoznili sie na odprawe 5 minut z przyczyn wogole od nich niezaleznych. Byli dokladnie 35 minut przed odlotem samolotu, mimo wyjasnien obsluga nie przepuscila ich, nikt nie zainteresowal sie ich losem, pozostali z niewielka iloscia gotowki, ktora zaledwie wystarczyla im na taksowke i wykupienie przelotu na nastepny dzien w Skyeurope, noc moja mama, osoba chora na cukrzyce i nadcisnienie tetnicze, spedzila na lotnisku. Wizzair to brak bezpieczenstwa podrozy i ogromne ryzyko. Stanowczo odradzam korzystania uslug z przewoznika dla ktorych jest sie klientem jedynie do momentu oplacenia swojego biletu.

hehehe
przykro mi ze rodzice sie spoznili na lot ale wyraznie w regulaminie jest napisane ze trzeba byc co najmniej godzine wczesniej na lotnisku bo 40 minut przed odlotem to juz nie ma wstepu na samolot.
pzdr.
ps czytajcie ludzie regulaminy bo potem linie lotnicze wychodza na "chamy" a przeciez jasno stawiaja wymogi.

mimiru
Gość

2006-12-29, 22:22    

zapomnialam dodac ze za spoznienie spowodowane przez wizz air mozna uzyskac odszkodowanie ;] nie wiem jak to jest w praktyce ale tak jest w regulaminie ;] widac skoro go stosuja do tych 40 minut to moze jest szansa na odszkodowanie :D

Gość

2007-01-17, 11:49    

Nie tylko wizzair ale kazda linia tak robi! A to dlatego ze na 40 minut przed odlotem zaczyna sie przyjmowanie pasazerow na poklad! jakis lad i porzadek musi byc, stad wyznaczany jest termin od 2 godzin do 40 minut przed odlotem!

Gość

2007-02-08, 16:31    

pasazerka
Gość

2007-09-26, 09:47     spoznienie

Tez raz spoznilam sie na lot, ale wsciekla bylam tylko na siebie Trudno zeby samolot na mnie czekal.

Iwona
Gość

2007-10-04, 14:20     a jednak czeka..:)

a ja wczoraj wróciłam z Włoch i wyobraźcie sobie, ze samolot linii centralwings zaczekał na pasażerów...! mieliśmy lot opóźniony ok. 15 min. , wszyscy w samolocie gotowi i zwarci... czekaliśmy na polskich pasażerów...!! aby nie było insynuacji (jak to słychać było wśród pasażerów), ze po Włochach, to punktualności spodziewać sie nie można...

Strona 1 z 1