Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

obsłuba lotniska gdańsk rębiechowo ma człowieka za nic.

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

obsłuba lotniska gdańsk rębiechowo ma człowieka za nic.

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
bmargielska@wp.pl
Gość

2006-12-05, 20:42     obsłuba lotniska gdańsk rębiechowo ma człowieka za nic.

5 grudnia odwoziłam kuzyna na lot do Londynu odlot miał być o 9:50 spóżniliśmy się wredne 2 min., bo był wypadek na obwodnicy.Pani z odprawy nie chciała go już odprawić mimo że w takiej samej sytuacji znalazło się jeszcze kilku pesażerów. Nie spotkałam się jeszcze z takimi lekceważeniem klienta, do odlotu było jeszcze 38 min. i naprawdę wystarczyła tylko dobra wola obsługi lotniska i kierownika zmiany żeby sprawę załatwić dosłownie w 5 min. Poprosiłam żeby kierownik przyszedł do pasażerów , zjawił się i owszem ..... jak samolot wystartował . Kuzyn musiał kupić nowy bilet ( sorry to się nazywa przebukowanie , ale kosztuje tyle co normalnie nowy bilet) AAAAA zapomniałam wam jeszcze powidzić że takiego ignoranta jak kierownik zmiany odlotów 5 grudnia nie widziałam , ten człowiek wogóle nie nadaje się do pracy z klientem gdyż jest totalnie niekompetentny ( chyba że ma wytyczne od linii lotniczych RYANAIR żeby pod żadnym pozorem nie wpuszczać posażerów ) . Było to naprawdę przykre doświadczenie zwłaszcza dla mojego kuzna który jest młodym człowiekiem i który po drodze do domu zadał mi jedno pytanie, "na co ja mam tu k...a wracać ? Mm nadzieję że przeczyta ten list ktoś ze zwierzchników PAAAANA kierownika zmiany i wyciągnie ztego chociaż minimalne konsekwencje a ten list nie pozostanie bez echa .( REKLAMA DLA RYANAIR BYŁA NAPRAWDĘ ZARĄBISTA)
KIEROWNIKU WSTYDŻ SIĘ I TROCHĘ WIĘCEJ GRZECZNOŚCI :

Gość

2007-01-11, 20:08    

klazel
Gość

2007-03-01, 17:46    

mialam to samo wczoraj rano tylko z londynu do gdanska! spoznilam sie z mama na samolot 3 minuty i <cenzura>

jestesmy wsciekle bo nie mialysmy przy sobie 100 funtow bo tyle kosztuje przebookowanie biletow... i nasze bilety nam przepadly...

no chyba ze jeszcze mozna je przebookowac
czy ktos wie do ilu dni mozna przebookowac bilety

Strona 1 z 1