Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

poczatki taniego latania krok po kroku

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

poczatki taniego latania krok po kroku

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
martini1

2013-02-10, 15:24     poczatki taniego latania krok po kroku

witam jeszcze nigdy nie kozystalam z tanich lotow ale bardzo bym chciala :) od czego powinnam zaczac krok po kroku?na co zwracac uwage?bo zdaje sobie sprwe ze to nie jest takie proste ;) no i kupie taki tani bilet z jakiejs str nawet nie wiem z jakiej najbezpieczniej i co dalej ? moze sa jakies ciekawe linki?bardzo prosze o pomoc

blue

2013-06-03, 14:04    

Warto korzystać z ofert tanich lotów, najlepiej zacznij od rozejrzenia się w dobrym serwisie z wyszukiwarką lotów.Ja polecam tanie loty do francji To dobry serwis i mnóstwo przydatnych informacji na początek.

Murella

2013-09-23, 12:06    

Również jestem początkująca i zastanawiam się, czy zauważyliście może ceny jak ceny lotów zmieniają się w trakcie tygodni? Mam na myśli to, czy są jakieś zależności od konkretnego dnia tygodnia - np. najlepiej rezerwować we wtorki i czwartki, a w niedziele nie ma nawet co sprawdzać, bo najdrożęj.

iNFO Modlin

2013-10-13, 10:14    

to przede wszystkim na tym polega, tanie linie słyną z tego, że można kupić bilet za kilka złotych, są to krótkie promocje na lot za jakiś czas i takich biletów jest kilkanaście, a jak wiadomo na pokład wchodzi prawie 200 :) więc reszta leci drożej

extreeeemon

2013-11-13, 11:16    

Jeśli dopiero zaczynasz podróżować (tanimi lub nietanimi) liniami lotniczymi, to warto przeczytać mini poradnik lotniczego podróżnika. Garść ciekawych informacji znalazłem na blogu parkingu przy lotnisku Wrocław. Trochę informacji ogólnie o podróżach, ale też o tym jak zachowywać się na lotnisku i o czym koniecznie warto wiedzieć.

Strona 1 z 1