Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Rayanair

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Rayanair
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Forum Latanie i Podróże -> Linie lotnicze
Autor Wiadomość
wojtas
Gość

2007-03-03, 16:00     Re: podwójny podatek

jaro napisał:
czy ktoś wie o co chodzi z dodatkowym podatkiem dla wylatujących z U.K kupiłem lot w listopadzie wracam w lutym a dziś mnie informują ze mam dopłacić - mało tego sami chcą pobrać kase z mojej karty

Hm, dziwne rzeczy opowiadasz? Rezerwacje dokonywałeś na polskiej witrynie Ryanair? Rezerwacja była opłacona i potwierdzona? Nigdy nie miałem takiej sytuacji, latam już drugi rok.

elazg
Gość

2007-04-28, 10:58    

uwaga na te linie, chamy uszkodzili mi walizke i nie zwrocili nic, radze ubezpieczac bagaz

golon
Gość

2007-05-18, 12:17    

Witam,

Ponawiam pytania poprzedników.
Czy można kupić bilet RyanAir inaczej niż kartą kredytową? np. przelewem? ponieważ moja karta nie obsługuje transakcji internetowych.

Lecę pierwszy raz, ile kartonów fajek mogę wziąć ze sobą, żeby nie było problemu?

Pozdrawiam, Piotr.

Yannkes

2007-05-18, 15:52    

w tym przypadku zostaje ci kupno biletu w biurze...

zapraszam do naszego biura...

tak dla reklamy - u nas placisz za bilet ryanair'a przelewem, w dodatku bez oplaty za karte kredytowa 10,5 pln/os/lot

Ryanair

Ostatnio zmieniony przez Yannkes dnia 2007-11-13, 08:01, w całości zmieniany 1 raz

z zapytaniem
Gość

2007-06-16, 15:18    

Czy chlopak, ktory w pazdzierniku konczy 17 lat teraz w wakacje bedie mogl przewieść ze sobą 200szt. papierosów?

karolina
Gość

2007-11-04, 19:33     Re: Rayanair

to najgorsza linia lotnicza jaka istnieje dzis nie odlecial samolot z liverpoolu do bydgoszczy czekalismy na lotnisku ok 8 godzin po czym poinformowano nas ze nie odleci bo jest za duza mgla nasze bagaze zostaly wyrzucone na jedna kupe lot zostal przelozony na jutro, wielu pasazerow zostalo na noc na lotnisku a w tym wiele matek z dziecmi przewoznik nie zapenil jakkiegokolwiek noclegu ani nawet cieplego posilku. mimo ze mamy to zagwarantowane prwem europejskim poinformowano nas ze to nas nie obejmuje to najgorsze linie lotnicze!!!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3