Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Bardzo tanie bilety - do 100 zł. Słyszał ktoś o tym ???

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Bardzo tanie bilety - do 100 zł. Słyszał ktoś o tym ???

Forum Latanie i Podróże -> Loty z i do Polski
Autor Wiadomość
pawel30w

2010-08-15, 14:46     Bardzo tanie bilety - do 100 zł. Słyszał ktoś o tym ???

Witam, syłyszałem że można kupić/zarezerwowac bardzo tanie bilety do np. Londynu z 40 - 60 - 100 zł. Tylko trzeba podobno rezerwować np. rok wcześniej.

Czy jest to prawda, czy gdziekolwiek dokądkolwiek można zdobyć takie bilety ?

P.S. Oczywiscie chodzi mi o bilety poza granice państwa

Yannkes

2010-08-18, 10:50    

tanie linie lotnicze ryanai potrafią mieć bilety w naprawdę fajnych cenach... co prawda dawno już nie oferowali za 1 pln ale na 40 pln powinno się znaleźć...
podobnie z Wizzair, z opłatami najtańsze będą kosztować podobnie...
a na kiedy? nie koniecznie za rok... czasem to może być za miesiąc a czasem za dwa.. wszystko zależy od popularności terminu...

pawel30w

2010-08-20, 16:50    

Naprawde wszystko jedno gdzie i kiedy ;) taki wypad za 40-60 zł (120 w obie strony) do Barcelony czy Londynu to naprawde frajda ;)

Pytania na których mi zalezy
1. czy te 1-40-60 PLN to jest w jedną czy w obie strony ?
2. Czy bezpieczeństwo jest na najnizszym poziomie ?
3. Jak jest z klasą w tych przelotach, masakra, czy znośnie ?

Tak w ogóle to nigdy nie leciałem samolotem (pasażerskim) wiec to mogłoby byc fajne ;)

///EDIT
Znalazłem coś takiego: 21 PLN do Barcelony tylko jes tu coś takiego jak tabela "opłat i kosztów opcjonalnych"--> http://www.ryanair.com/pl/pytania/tabela-oplat

Czy któreś z tego muszę płacić lub któreś warto zapłacić ?

Yannkes

2010-09-14, 09:14    

1) Taryfy, które podają linie dotyczą oczywiście lotu w jedną stronę, co nie oznacza, że powrót będzie droższy...

2) Bez względu na cenę biletu bezpieczeństwo jest na jednym, wysokim poziomie... Ryanair nigdy nie miał w swojej historii poważniejszych wypadków...

3) Klasa? jest jedna :) a czy masakra czy znośnie to subiektywne odczucie... znajdą się maruderzy, którzy powiedzą że obsługa niemiła, ze nie ma szampana bezpłatnego, że dzieci hałasują, że nie dostali batonika...

koszty opcjonalne jak sama nazwa wskazuje nie są obowiązkowe... no może z wyjątkiem opłaty za użycie karty VISA lub VISA ELECTRON, chyba że masz Mastercard Prepaid - ale niewiele ich na polskim rynku.

sky4fly

2011-01-12, 14:01    

Naturalnie można znaleźć loty w cenach, o których piszesz - trzeba jednak dobrze szukać. Promocje zdarzają się stosunkowo często, ale nie trwają długo, dlatego też trzeba trzymać rękę na pulsie. Warto korzystać ze stron po średników, gdzie zebrane są wszystkie promocje, tak jak np: http://www.lotnicze-linie.pl/rezerwacja.php - zaoszczędzi to czasu w przeszukiwaniu dużej ilości stron internetowych poszczególnych przewoźników.

cookicrisp

2011-08-26, 15:48    

Ja chyba też tylo Ryanair spotkałam aby sprzedawał tak tanio i faktycznie tak jest. no nie trzeba rok wcześniej rezerwować, trzeba tylko wybrac odpowiedni dzień i moment. raz się uda raz nie. Tanie są jak się nie mylę wtorki i środy. Zawsze sobie sprawdzam na tej stronce http://www.latanie-tanie.pl/tanie-bilety-lotnicze-promocje.php , przy okazji mam porównanie z innymi przewoźnikami, w razie gdyby u nich się zdarzyła okazja.

dionko

2011-10-18, 12:11    

Moja znajoma kupiła sobie kiedyś bilety do Mediolanu z Gdańska za 80zł w obie strony, więc jest możliwe wszystko.

ramonna

2014-11-30, 14:23    

oczywiście że słyszałam, bo sama często wyszukuję takie "perełki" np. tutaj lot za trochę ponad stówkę http://www.pansamolocik.pl/media/140-zl-za-przelot-na-walentynki-z-warszawy-do-budapesztu-,74.html tanie podróże są realne, trzeba tylko szukać dobrych cen[/url]

glob

2015-02-10, 14:17    

Te kilka lat temu, jak wątek powstał, to faktycznie było ciężej o tanie bilety, ale teraz? W 100 zł zmieścisz się w obie strony do wielu miejsc, oczywiście nie zawsze z Twojego miasta i nie zawsze w terminie, który Ci pasuje, ale zawsze jest to okazja, którą można wykorzystać dla swojej korzyści!

Strona 1 z 1