Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Lotnisko Pyrzowice

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Lotnisko Pyrzowice

Forum Latanie i Podróże -> Loty z i do Polski
Autor Wiadomość
tamara

2011-11-02, 22:56     Lotnisko Pyrzowice

czy wy też macie wrażenie, że to lotnisko jest "dyskryminowane"? ta jakoś dzisiaj mi to przyszło do głowy, kiedy słuchalam radia w samochodzie (temat nr jeden - kapitan wrona)... świetne warunki, dobry dojazd i nigdy się nie spotkałam z informacją, że jest nieczynne z powodu mgły. dzisiaj też jak mówili o przekierowaniu lotów do innych miast z warszawy to wymienili, że do krakowa i poznania, chociaż słuchacz wyraźnie zaznaczył, że jego lot przeniesiono do pyrzowic. ciekawa jestem, czy to tylko ja mam takie wrażenie, jakby jakieś lobby krakowsko-warszawskie czuwało nad tym, żeby pyrzowice się nie rozwijały..

Girl-from-there

2014-05-22, 15:06    

Racja, też złego slowa o lotnisku jako takim nie słyszałam.... Ale o lotach i przewoźnikach to już inna historia...

Gerwaz

2014-08-26, 18:03    

Ja mam dobre zdanie o tym lotnisku. leciałam tam 2 razy na wakacje i wszystko było super. lepsze niż w Krakowie.
----------------
Gustowne gorsety

Amadeo

2014-10-06, 21:15    

Korzystałam co roku z tego lotniska. Nigdy nie zdarzyło mi się nic nieprzyjemnego zarówno ze strony obsługi lotniska jak i przewoźnika. Fajnie i wygodnie.

lubielatac

2015-05-09, 10:05    

Lotnisko fajne, zwłaszcza ten nowy terminal.

Pozdrawiam Antek
suszarka do rąk ponente faneco

Gabrys66

2015-05-20, 15:09    

Małe i przyjemne. Ja regularnie korzystam z tego lotniska i wydaje mi się że rozbudowa która teraz ma tam miejsce pomoże mu w zwiększeniu przepustowości...

Strona 1 z 1