Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Pierwszy wyjazd na wakacje samolotem

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Pierwszy wyjazd na wakacje samolotem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Forum Latanie i Podróże -> Loty z i do Polski
Autor Wiadomość
WyznaczTrase

2014-10-09, 11:44    

Ja przed swoim pierwszym lotem bardzo sie stredowała, zupełnie niepotrzebnie, ponieważ to nie jest nic strasznego. Szybko wygoodnie, nietrzeba godzinami siedzieć w samochodzie. Samochodem podróżuję tylko wtedy, kiedy robię objazdówkę i zatrzymuje się w różnych miejscach.

blue

2015-04-02, 13:11    

Ja przed swoim pierwszy lotem przewertowałam jakie są najbezpieczniejsze lotniska na świecie

Szczeart

2015-09-16, 15:40    

Muszę powiedzieć, że pierwszy raz leciałem samolotem dopiero w wieku prawie 30 lat. I było to jeszcze w PRL'u. Wracaliśmy z poślubnego wyjazdu do Bułgarii. Wracaliśmy 2 samolotami. Pierwszy - z Warny do Sofii - to był horror. Lecieliśmy takim "Kukuruźnikiem", że byliśmy zieloni ze strachu. Drugi przelot z Sofii do Warszawy - był już spokojny.

Irena

2015-09-29, 13:51    

Takie czasy kiedyś były, że latało wszytko co tylko mogło.

Srebro

2015-12-29, 13:31    

Pierwszy lot może być stresujący ale to świetne przeżycie!

Jeśli chcecie już teraz wykupić fajne wakacje, a brakuje Wam pieniędzy zawsze możecie skorzystać z domku na kaszubach:
http://www.domek.kaszuby.pl

slap

2017-05-28, 11:48    

Ja samolotem leciałem już wielokrotnie. Super sprawa - denerwuje jedynie uczucie ciągle zatkanych uszu ;) Jednak jestem teraz przed wylotem do USA. I tu już nie jest tak wesoło, bo mam problem z nietrzymaniem moczu. Co polecacie w tej sytuacji? Mam wziąć ze sobą odpowiednio dużo pieluchomajtek http://tena.pl/kobiety/? Czy tylko na lot, a na miejscu łatwo je kupię?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3