Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

tanie linie do Cardiff? czym i jak?

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

tanie linie do Cardiff? czym i jak?

Forum Latanie i Podróże -> Loty z i do Polski
Autor Wiadomość
pyza
Gość

2006-03-21, 15:37     tanie linie do Cardiff? czym i jak?

witam

tak jak w pyt.moze ktos zna dogodne i tanie polaczenie?

pozdrawiam

Gość

2006-06-27, 01:27    

jeśli chodzi o tanie linie to najbliżej bedzie ci dolecieć z Pragi do Cadiff liniami http://www.bmibaby.com/bmibaby/en/index.aspx

milky

2006-10-11, 09:53    

czesc
prosze o informacje od osob ktore dostaja sie do cardiff...na pewno takie sa...
bede na lotnisku luton albo stansted czy stantad odchodza autobusy do cardiff? kupuje sie na miejscu czy moze trzeba robic rezerwacje
pytam bo nie mam akrty kredytowej wiec i nie wiem jak za owa rejestracje-rezerwacje placic

THE END
Gość

2006-10-20, 00:22     Re: tanie linie do Cardiff? czym i jak?

http://www.travelstoremaker.com/cgit/porch?agentid=orbwar&command=flights&externalprefs=Y&selectedticket=ETICKET&meta_do=do_power&maxfaresshown=30&maxflightsshown=10&path=add/Progress&meta_go=*&serviceclass=Coach&triptype=ONEWAY&fromcity=WAW&tocity=cardiff&outday=30&outmonth=10&outhour=5&retday=30&retmonth=1&rethour=15&ptc1=ADT&numptc1=1&ptc2=CNN&numptc2=0&ptc3=INF&numptc3=0

TO JESTT STRONA Z CENAMIZ POLSKI,NIE JEST TO ZADOWALAJACE WIEC JA JADE TAM TEZ ALE AUTOKAREM Z oRBIS TRAWEL ZA JEDYNE 500 ZŁ, TO JEST CENA KONKURENCYJNA DO LOTÓW

Gość

2006-11-13, 11:53    

tak jak powiedzial gosc. z pragi tymi liniami. najtansze rozwiazanie jezeli chodzi o loty. co do autobusow to jezdzi tutaj napewno national expres no i sa jeszcze pociagi

laleczka...
Gość

2007-03-23, 16:29     zna ktos jakas firme

zna ktos jakas tania dobra firme ktora mnie zabierze za rozsadna cene do Walii????? potrzebuje sie tam dostac///

Yannkes

2007-03-28, 13:27     cardiff

do cardiff to najblizej leciec na bristol a potem nationalem lub wlasnie z pragi bezposrednio...
do walii to prawie wszystkie tanie linie lataja z polski....

Strona 1 z 1