Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Bilet z Gdanska do Glasgow na 28 czerwca 2007 r.

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Bilet z Gdanska do Glasgow na 28 czerwca 2007 r.

Forum Latanie i Podróże -> Bilety lotnicze - Sprzedam/kupię
Autor Wiadomość
Beata
Gość

2007-04-28, 14:56     Bilet z Gdanska do Glasgow na 28 czerwca 2007 r.

Mam do sprzedania bilet lotniczy lini WizzAir w jedną stronę za 400 zł!

Wylot z Gdańska do Glasgow.
Termin: 28 czerwca 2007 r.
Godz. wylotu: 11:25
Godz. lądowania: 12:50

W cenę wliczony jest koszt zmiany nazwiska w rezerwacji(120 zł). Bilet zarezerwowałam kuzynce na początku marca, mieliśmy lecieć całą grupą do pracy. Z przyczyn osobistych pozostaje ona jednak w kraju. Nie chcę zrobić na bilecie biznesu, tylko odzyskać choć część kwoty, którą w niego zainwestowałam. Mogę zaproponować spotkanie, by nabywca biletu był obecny przy tym, jak zmieniam dane.

Gdyby ktoś szukał 2 biletów z Gdańska do Glasgow proszę pisać, być może ja także zrezygnuję z wyjazdu i wtedy sprzedałabym też swój. Jest na ten sam termin 28 czerwca.

bosiano
Gość

2007-05-17, 15:48     klijet na bilet lotnicze

hej jestem zainteresowany kupnem tych biletów ale niestety musze dostac ich dokładną kopie gdyz musze sobie już wczesniej załatwić wolne na te dni więc jak była by taka mozliwość to prosił bym o dokładne kopie tych biletów i przesłanie ich na tego maila z którego teraz pisze bosiano4@o2.pl jeżeli załatwie sobie ten urlop to napewno się skontaktóje w sprawie zapłaty i odebrania biletów . pozdrawiam adrian

Strona 1 z 1