Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

kupie dowolny bilet na datę od 24.06.2007 pilnie

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

kupie dowolny bilet na datę od 24.06.2007 pilnie

Forum Latanie i Podróże -> Bilety lotnicze - Sprzedam/kupię
Autor Wiadomość
bosiano
Gość

2007-05-17, 16:00     kupie dowolny bilet na datę od 24.06.2007 pilnie

hej jestem zainteresowany kupnem jakichkolwiek biletów ale niestety musze dostac ich dokładną kopie gdyz musze sobie już wczesniej załatwić wolne na te dni więc jak była by taka mozliwość to prosił bym o dokładne kopie tych biletów i przesłanie ich na tego maila bosiano4@o2.pl jeżeli załatwie sobie ten urlop to napewno się skontaktóje w sprawie zapłaty i odebrania biletów . pozdrawiam adrian gg.8668975

deedee
Gość

2007-05-17, 18:16     z chęcią sprzedam bileciki :)

mam do sprzedania bilety na lot z katowic do aten na 28go czerwca a powrót 8go lipca. Ateny to atrakcyjne miasto więc może sie skusisz :) zaplacilam 700 za sztuke ale z przyczyn losowych nei moge sie wybrac na ten urlop wraz z rodzina wiec chce sie pozbyc tych biletow :) cena do uzg. pokryje koszty zmiany danych personalnych, lecz nie jestem w stanie wyslac ci ich kopii poniewaz jej nie posiadam. wszystkie dane posiadaja linie lotnicze w bazie danych a ja dostalam tylko papierek ze zaplacilam. czekam na odpowiedz na forum. pozdro

mariuś

2007-06-05, 21:25    

nie wiem czy sie nie spóżnilam, ale gdyby nie to mam 2 bilety do odsprzedania- do Londynu z Gdańska na 1.lipca(godz 6.00odlot)- jednak niestety nie dysponuje osobiscie biletami- wszystkie dane o mojej rezerwacji posiada Wizzair. Zapłaciłam za nie 800 zł, pewne okolicznosci sprawiły ze nie moge pojechac, wiec jakbys był zainteresowany to oprócz forum- moj tel.kom.503096887.

Nula
Gość

2007-06-17, 18:57     Gdańsk-Londyn(Luton) 25.06.07

Pilnie sprzedam bilet Z Gdańska do Londynu na 25 czerwca godz. wylotu 6.00. Zapłaciłam za niego 460 zł, jednak z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogę lecieć :( Jeśli nadal jesteś zainteresowany proszę o kontakt tel. 692539418 lub e-mail gracy_urce@onet.eu

Strona 1 z 1