Forum Latanie i Podróże

Tematyka: tanie latanie, tanie linie lotnicze,
przeloty z i do Polski, życie i podróże po świecie.

Wyszukaj najtańszy bilet lotniczy !

Szukam bilet BARCELONA-KRAK-BARCELONA

RSS FAQFAQ SzukajSzukaj RejestracjaRejestracja ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Szukam bilet BARCELONA-KRAK-BARCELONA

Forum Latanie i Podróże -> Bilety lotnicze - Sprzedam/kupię
Autor Wiadomość
KASIA
Gość

2007-06-09, 14:45     Szukam bilet BARCELONA-KRAK-BARCELONA

SZUKAM TANIEGO BILETU BARCELONA-KRAK-BARCELANA.MOZE BYC TAKZE Z VALENCJI LUB ALICANTE.MOZE KTOS MA DO ODSPRZEDANIA LUB MI MOZE COS ZNALESC.SCIASKAM I PRZESYLAM MOC CALUSOW.DZIEKUJE

indygo
Gość

2007-06-10, 13:38     :)

Witaj , ja mam podobny problem , tyle tylko ze w druga strone.. ja szukam polaczenia Krakow- Barcelona-Krakow.. generalnie mnostwo gadania o tanich liniach a cena biletu nie rozni sie od bilety w "locie" nawet o stówke.. jesli ktos wie jak najtaniej zorganizowac taka podroz to czekam na info...
ps. jazda stopem odpada bo zabieram mlodsza siostre...;)

tom
Gość

2007-06-14, 19:57     hiszpania

proponuje leciec wloskim liniami do milanu a pozniej do valenci!
a zeby bylo taniej mozna z milanu leciec do rzymu a z niego do walencji tylko caly dzien na lotniskach ale ok 250euro to sie oplaca

indygo
Gość

2007-06-15, 13:32    

hmmm.. 250 euro to wcale nie tanio.... znalazlam linie ktore nazywaja sie clickAir i cena biletu w obie strony to koszt ok 850 pln. bez przesiadek. z Warszawy do Barcelony-Girony. pewnie sama podroz nie bedzie przyjemniejsza niz jazda miejskim autobusem ale mimo wszystko kilka stowek zawsze zostaje w kieszeni... mozna je lepiej spozytkowac.. mimo wszystko dzieki za podpowiedz. moze przyda sie w nastepny urlop..

Anaaa
Gość

2007-06-15, 15:54    

Sluchajcie, mam do sprzedania bilet w dwie strony Katowice-Barcelona<Girona>-Katowice
Data: 11-24 lipca 2007r.
Cena: 300zł + opłata za zmianę nazwiska.
Istnieje możliwość odkupienia biletu tylko w jedna stronę, jeżeli komuś pasuje termin.
Jezeli wam pasuje ten bilecik to liższe informacje pod # 604-539-520 lub ana83pl@wp.pl
Lub piszcie tutaj.

indygo
Gość

2007-06-21, 12:56    

no niestety termin mi nia pasuje.... na wyjazd sierpniowy juz znalazlam bilety ale nie bedzie to napewno moja ostatnia wycieczka do Barcelony wiec powiedz , prosze, skądś ty wziela takie tanie bilety i o ile przed wylotem je rezerwowalas? bo z wyrzedzeniem polrocznym taniej niz za 700 pln nie kupisz..... albo ja szukac nie umiem albo powariowali w tych liniach lotniczych....

Strona 1 z 1